Mul on äärmiselt hea meel, et ühel päikselisel ja suviselt kuumal maikuu päeval saime end teele seada Mustjõe Kõrtsitallu, kus saime oma kiireid võlunäppe rakendada ja ilusaks teha Kadri ja Madise pulmapäeva. Oleme südamest rahul kui meie poole pöörduvad nii nii armsad inimesed nagu oli seekordne noorpaar! Kõik sujus korraldusest ja esimestest kirjavahetustest kuni lõpuni välja. Meie stiil ja nägemus klappis täielikult ning kogu pulmapäev oli üks imeilus muinasjutt ka meile endile. Mustjõe Kõrtsitalu on ikka üks kõige paremas mõttes omamoodi veider koht, kuhu tuleb sõita kilomeetreid keset metsi ja muudkui ühele ja teisele poole pöörata. Kui siis lõpuks kohale jõuda, tundub kogu see kompleks nagu omaette riik. Nii teistsugune, nii eraldatud, nii ehe ja äge. Talu kõrvalt sõidavad tihedalt mööda rongid ning annavad sinna veel omaette ägeda hõngu. Ilmataat loomulikult oli erakordselt helde ja meile kingiti üks meeldejäävalt soe ja suvine ilm. Samas oli peosaalis mõnusalt jahe ja hämar, kuhu kuuma eest põgeneda. Küünlad ja tulukesed lõid äärmiselt romantilise õhkkonna, värsked kased tõid tuppa metsa lõhna ja lilled lisasid veelgi pidulikkust. Loomulikult ei saa mainimata jätta kui suure töö oli noorpaar ise ära teinud. Kõik viidad, imearmsad küünlapurgid, pakud, sildid olid nad ise ette valmistanud just oma nägemuse järgi. Meie ülesandeks jäid teha lilleseaded, fotonurk, baar ja kõik muud detailid üles seda nii, et kõik omavahel kenasti sobiks ja õigel kohal oleks 🙂

Elame alaliselt välismaal ja igatseme Eesti metsade ning maaläheduse järgi. Sestap otsustasime pulmad pidada vanas talus rustikaalses stiilis. Kerli ja Kristiina käekiri ning visioon kattusid täielikult meie omadega, mispärast julgesime neid peaaegu pimesilmi usaldada. Pildid nende varasematest töödest tõestasid, et neil on loomulikku annet muuta tavapärased hooned maagiliseks ja meeldejäävaks.
Kerli ja Kristiina on soojad ja põhjalikud naised, kel oli iga detail läbi mõeldud juba nädalaid enne pulmi. Lisaks olid nad lahkelt nõus enda peale võtma ka lillede tellimise ja kohaletoomise. Pulmaeelne stress oli meie jaoks olematu! Jäime nii protsessi kui ka lõpptulemusega 110% rahule ja oleme tagantjärgi tänulikud, et just Üllatuspeod enda pulma dekoreerima palusime. Teisiti polekski nagu saanud! Meie soovitame Kerlit ja Kristiinat kogu südamest!

Kadri & Madis
Kadri & Madis
PRUUTPAAR