Meil oli suur au ja rõõm osa saada Liisa ja Rene pulmapäevast. Dekoreerisime nende armsa suvila, seadsime pruudikimbu ja pakkusime vegan cateringi, lisaks jõudsime muidugi ka kogu päeva üles jäädvustada.

Liisa soovis pruudikimpu heledaid toone, millel aktsendiks tumepunast või tumesinist. Seega seekord põimusid omavahel aia-, ja põllulilled, millele lisandusid mõned graatsilisust lisavad sõnajalad. Meie rõõmuks jätkus kimpu veel viimaseid laialehelisi kellukaid, mis on justkui muinasjutust välja hüpanud, et oma luksuslikult suurte õitega meie elu õnnelikuks teha. Daaliate ja kellukate ümber ilutsevad veel kesalill, metsik porgand ja rukkilill.

Fotod: Kerli Sosi

Aitäh, Kerli! Tegid meie päeva tõeliselt eriliseks. Tahtsime teha pisikese ja armsa tähistamise, kuid avastasime üsna ruttu, et väikse peo tegemine ei ole mitte millegi poolest lihtsam või vähem tähelepanu nõudev kui suure koosviibimise korraldamine. Kõik loksus paika sel hetkel, kui leidsime, et Sa lisaks pildistamisele ka Üllatuspeod.ee vormis dekoreerimist ja cateringi pakud. Esimesest hetkest alates oli tunne, et just teie tiim aitab meil teha just meie näoga aiapeo. Me ei eksinud. Tulemus oli imekaunis ja maitsev.
Kui me kunagi mõne järgmise suurema tähistamise ette võtame, siis ei ole küsimustki, keda korralduse poolele appi kutsuda 😉

Liisa
Liisa
PRUUT